0
15 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Aurora’da Ayrılık Mı Var?

Geçtiğimiz sezon Yükselme Ligi'nden yükselmeyi başararak bu sezon Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer almaya hak kazanan Team Aurora, bu sezon gösterdikleri performansla birlikte normal sezonu ikinci bitirerek bir sürprize imza atmışlardı.

Takımda yer alan oyuncuların birlikte göstermiş olduğu sinerjiden dolayı takım olarak hareket edebilen ve bu konuda güçlü oldukları için karşılaşmalardan galip ayrılmayı başaran Team Aurora ligi ikinci bitirerek Kış Mevsim Finalleri'ne doğrudan Yarı Final aşamasında katılmayı garantilemişti.

Takımın orman oyuncusu Lamine-Lounis "Kanani" Khouani yapmış olduğu açıklama ile birlikte takipçilerinde şok etkisi yarattı. Kanani, kendi sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada resmen serbest oyuncu olduğunu belirterek, takımlarına katmak adına görüşme yapmak isteyenler için de bir mail adresi yazdı.

Team Aurora cephesinen henüz kesinleşen bir durum olmadığını, gerektiği takdirde bir açıklamanın yapılacağı bilgisi paylaşıldı. Team Aurora, eğer Kanani'yi kaybederlerse Kış Mevsim Finalleri'nde güç kaybı yaşayabilir. Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.