0
19 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Aurora’dan Fenerbahçe E-Spor Kulübü İle İlgili İlk Resmi Açıklama Geldi!

Son bir aydır, sosyal medya üzerinde Fenerbahçe Spor Kulübü'nün, eSpora yatırım yapacağı konuşulmakta. Fenerbahçeli taraftarların oluşturduğu 12numara.org adlı Twitter hesabının, Team Aurora'nın sahibi Doğan Dirim'in Twitter hesabını takip etmesi ve Doğan Dirim'in Fenerbahçe Kongre üyesi olması ve yönetimle yakın ilişkilerde bulunması sebebiyle böyle bir görüş ortaya atıldı.

Team Aurora'nın da sosyal medya hesaplarından yapılan gizemli mesajlar ve paylaşımların yanı sıra, yakın zamanda takipçilerine yeni açıklamalar yapılacağını bildiren mesajlar paylaşması bu ihtimalleri güçlendirdi. Özellikle Facebook sayfasında yazılan yorumların birinde Mayıs ayının sonuna doğru bir açıklama yapılacağı belirtilmişti.

Bugün 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ile birlikte Team Aurora'nın sahibi olan Doğan Dirim, Fenerbahçe E-Spor Kulübü ile ilgili olarak ilk resmi açıklamayı gerçekleştirdi. Ünlü spor yazarlarından biri olan Ahmer Ercanlar'ın imzasını taşıyan haberin görseli ile birlikte Doğan Dirim'in resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde;
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.