0
19 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Dignitas da Overwatch Kadrosunu Duyurdu!

Blizzard'ın geliştirdiği ve son dönemin popüler yapımı Overwatch için eSpor kulüpleri birer birer kadrolarını duyurmaya devam ediyor. Bunlara bir yenisi olarak Team Dignitas da dahil oldu. Team Dignitas ekibi paylaştığı video ile birlikte Overwatch kadrosunu duyurdu.

Kadroda ilk olarak gözümüze çarpan isim Numlocked oldu. Sıkı takipçilerimiz hemen hatırlayacaktır. Numlocked, profesyonel bir League of Legends oyuncusuydu. Hatta bir dönem ülkemizde Oyun Hizmetleri takımının üst koridorunda da yer almıştı. İngiliz isim tank şampiyonları oynamasıyla biliniyordu. Overwatch'a geçiş yapan isim doğal olarak Tank rolünde. Overwatch'da LoL kariyerinden daha iyi bir kariyere sahip olacağa benziyor. Çünkü oyuncunun geçmişinde Team Fortress 2 oyunculuğu da bulunmakta.

Avrupa'da başarılar elde eden ve performans bakımından dünyanın en iyi beş takımı arasında gösterilen Creation eSports'u bünyesine katan Team Dignitas'ın Overwatch kadrosu şu şekilde;

tank: Seb "numlocked" Barton

Esnek Rol: Jiri "LiNkzr" Masalin

Taşıyıcı: Artur "art1er" Bischof (Eski bir CS:Source oyuncusu).

Taşıyıcı: Jose Antonio "BromaS" Ramos

Destek: Rasmus "Draceus" Waern

Destek: Joshua "ToxikeN" Campos
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.