0
07 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Dignitas, EU Spring Regional’i Şampiyon Tamamlandı

Heroes of the Storm'un Kore'de düzenlenecek olan 2016 Heroes of the Storm Spring Global Championship etkinliğinde mücadele edecek takımlar yavaş yavaş belli olmaya başladı. Daha önce yapılan elemelerde Çin bölgesinden eStar Gaming ve EDward Gaming, Kuzey Amerika'dan Cloud9 ve Team Naventic, Kore'den MVP Black, Güneydoğu Asya'dan Renovatio I ve Okyanusya'dan Negative Synergy ekipleri turnuvada yer alması kesinleşen ekipler oldu.

IEM Katowice 2016'da düzenlenen EU Spring Regional ile birlikte Avrupa bölgesinden katılacak iki takım da belli oldu. Turnuvanın finalinde Team Dignitas ve mYinsanity takımları Kore'de yapılacak olan turnuvaya katılmaya hak kazandı. A grubunda yer alan iki takım Na'Vi ve Epsilon'a karşı üstünlük kurarak, gruptan çıkmayı başardılar. B grubunda da Fnatic ve Virtus.Pro, rakipleri Team Liquid ve Reason Gaming'e üstünlük kurmayı başardı ve Yarı Finale yükseldiler.

Çarpraz eşleşmeler sonucunda mYinsanity, Virtus Pro ile eşleşti. Bu karşılaşmadan 2-1 galip ayrılan mYinsanity Finale çıktı. Dignitas takımı da Fnatic ile mücadele etti. Fnatic'i 2-0'lık skorla deviren Dignitas, Final'de gruplarda kaybettiği mYinsanity'nin rakibi oldu.

Grup aşamasında kaybettiği rakibine seri boyunca bir maç bile kaybetmeyen Team Dignitas 3-0 ile galip gelerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Team Dignitas, Avrupa Elemelerinde Şampiyonluk Elde Etti.

Team Dignitas, Avrupa Elemelerinde Şampiyonluk Elde Etti.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.