0
24 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team EnVyUs, Kadrosuna Üç Takviye Yaptı

Riot Games tarafından turnuvalarından men edilen Renegades oluşumunun haklarını satın alan Team EnVyUs ekibi, kadrosundaki eksiklikleri tamamladı ve yeni sezon için LCS kadrosunu oluşturdu.

Renegades'i satın almasıyla beraber üst koridorda Shin "Seraph" Woo-yeong,  orta koridorda Noh "Ninja" Geon-woo ve destek rolünde Nickolas "Hakuho" Surgent'ı kadrosuna katan Team EnVyUs, dün kadrosuna üç isim daha kattı.

Bu isimler, Team Impulse ekibinin eski ormancısı Kim "Procxin" Se-Young, NRG eSports'un eski nişancısı Benjamin "LOD" deMunck, son olarak da Team 8 ve Immortals'da yedek olan nişancı Zachary "Nien" Malhas oldu.

Böylelikle Team EnVyUs, nişancı rolünde iki diğer roller de tek olmak üzere altı oyuncu ile anlaşmış oldu. Bakalım önümüzdeki sezonda Team EnVyUs, ligi kaçıncı sırada tamamlayacak.

Team Envyus

Team Envyus
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.