0
14 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Huma, Yeni Bir Yapılanmaya Girdi!

Avrupa CS takımı olan Team Huma'nın sezon ortasında yaşadığı mali sıkıntılar gün yüzüne çıkmış, durum Riot tarafından incelemeye alınmıştı. Riot başlattığı inceleme sonrasında takım sahibi Behdad Jaafarian'ı uyarmıştı.

Takımı mali açıdan rahatlatmak isteyen Jaafarian, ormancıları Santorin'i satmış ve yerine Rudy'i kadroya katmıştı. Bu zorluklara rağmen Avrupa CS'te şampiyon olmayı başaran Team Huma, maalesef Avrupa LCS'e yükselme serilerinde başarı sağlayamadı ve yeniden Challenger Series'e düştü.

Takım sahibi Behdad Jaafarian, Yükselme Serileri tamamlandıktan sonra takımı devredeceğini açıklamıştı. Ancak yeni yapılanma sonrasına Behdad Jaafarian, hala takımda yer almaya devam edecek. Önceki yönetim ile yollarını tamamen ayıran Team Huma yeni isimlerle ve yeni bir yönetimle yönetilecek.

Ayrıca maddi yönden, nerden geldiği açıklanmayan bir yatırım ile birlikte Team Huma mali açıdan ferahlandırıldığı belirtiliyor. Bununla birlikte Behdad Jaafarian, takımda CEO olarak bulunmaya devam edecek.

Team Huma'nın yeni yönetimi

Team Huma'nın yeni yönetimi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.