0
06 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Huma, Yeni Sezon Kadrosunu Duyurdu!

Geçen sezonda Avrupa CS şampiyonluğuna ulaşan Team Huma, yeni sezonda da yer almak istemiş ve takımın satılması kararı rafa kaldırılmıştı. Bu karar sonrasında kadrosundaki tüm oyuncularla yollarını ayıran oluşum yeni sezona, yeni bir kadro ile girecek.

Teknik ve idari kadroyu tamamen yenileyen Team Huma oluşumu, oyuncu kadrosunu da baştan sonra değiştirdi. Team Huma değişikliklerle sonrasında üst koridora Elements ve MeetYourMakers tecrübesi bulunan İsveçli isim Jesper "Jwaow" Strandgren'i getirdi. Ormancı rolüne Renegades: Banditos ile çıkış yakalayan, Fnatic Academy bünyesine katılan ancak CS'e kalma başarısı gösterilemeyince takımdan ayrılan isim Matthew "Impaler" Taylor dahil oldu.

Orta koridorda yine Renegades: Banditos takımında bulunan ve dağılmadan önce Copenhagen Wolves takımında yer alan isim Marc "Caedrel" Robert Lamont ile anlaşıldı. Takımın nişancısı ise geçen sezon iyi işler çıkaran ve HolyPhoenix ile birlikte sezonun nişancısı olarak görülen isim Kristoffer "P1noy" Albao Lund Pedersen dahil oldu. Destek rolüne de Inspire Esports'tan ayrılan isim Daniel "Wendelbo" Ernst Wendelbo getirildi.

Yeni sezona oldukça iddialı bir kadro ile hazırlanan Team Huma, geçen sezon başaramadıklarını bu sezon sonunda başarıp Avrupa LCS'te yer almak istiyor.

Team Huma

Team Huma
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.