0
02 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Huma’nın Yeni Ormancısı Belli Oldu!

Son dönemde yaşadığı skandallarla League of Legends topluluğunun konuştuğu konuların başında gelen Avrupa Challengers takımı Team Huma, yaşadığı finansal sıkıntılar nedeniyle ormancısı Lucas “Santorin” Larsen’in Amerika Challengers takımı Ember'a satıldığını açıklamıştı.

Bu gelişme sonrasında finansal sıkıntıları biraz olsun hafifleten Team Huma, yeni ormancısını da duyurdu. Renegades: Banditos'un ormancısı Matthew "Impaler" Taylor'ı Team Huma kadrosuna katacağı söylentisi dolaşıyordu. Ancak beklenen transfer gerçekleşmedi. Team Huma, son olarak Unicorns of Love takımı ile LCS'te mücadele eden ve çıktığı altı karşılaşmanın dördünü zaferle tamamlayan Rudy "Rudy" Beltran'ın kadroya katıldığı duyuruldu.

Böylelikle Team Huma, Avrupa Challenger Series Playoff'ları için kadrosundaki eksiği de tamamlamış oldu. Temsilcimiz Anıl "HolyPhoenix" Işık'ın da yer aldığı takımın Playoff'lardaki ilk rakibi Inspire Esports olacak. Normal sezonda rakibine karşı iki galibiyet alan Huma, Playofflarda da rakibini yenerse, LCS'e Yükselme Maçlarına çıkmaya hak kazanacak. Ayrıca Millenium – Copenhagen Wolves eşleşmesinin galibi ile şampiyonluk maçına çıkacak.

Eğer Team Huma şampiyon olarak Avrupa CS'i tamamlarsa LCS dokuzuncusu ile yükselme maçına çıkacak. Bu seriyi de kazanması durumunda sonraki sezon LCS'te mücadele edecek. Eğer bu seriyi kaybederse, kaybedenler grubunda diğer serinin kaybedeni ile tekrardan LCS'e çıkmak için mücadele edecek.

Huma eğer Avrupa CS'i ikinci olarak tamamlarsa, LCS onuncusu ile ön eleme maçına çıkacak. Eğer galip gelirse LCS sekizincisi ile yükselme maçına çıkacak. Buradan sonrası yukarıdaki ile aynı formata sahip. Eğer LCS onuncusuna ön elemede kaybederse, LCS hayallerine veda etmek zorunda kalacaklar.

Rudy "Rudy" Beltran

Rudy "Rudy" Beltran
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.