0
01 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Immunity, CyberGamer Premier League’den Çıkarıldı

Avustralya'da düzenli olarak gerçekleştirilen ve Avustralyalı takımların mücadele ettiği CyberGamer Premier League'te mücadele edecek olan Avustralya'nın en başarılı CS:GO takımından biri olan Team Immunity, bir yıl boyunca CGPL etkinlerinden men edildi.

Yapılan açıklamaya göre 16-17 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan Season 4'te yer alamayacaklarını turnuva yetkililerine belirten Team Immunity, şok bir kararla karşılaştı. CyberGamer'ın belirlediği kurallar çerçevesinde, turnuvaya seri başı olarak davet edilen takımın, organizasyona katılacağını onayladıktan sonra, turnuvaya katılmaktan vazgeçtikleri zaman, bir yıl boyunca diğer etkinliklere de katılamıyor.

CyberGamer'ın vermiş olduğu bu kararı eleştiren Team Immunity, aldıkları karardan dolayı pişmanlık yaşamadıklarını, her zaman Avustralya'daki gelişime katkı sağlayacaklarını ve diğer Avustralyalı organizasyonlara da katılım sağlayarak onların da gelişme kaydetmelerine yardımda bulunacağını belirtti.

Team Immunity

Team Immunity
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.