0
21 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team LDLC, Yeni Bir Kadro Kuruyor!

CS:GO arenasının geçmiş dönemlerindeki başarılı oluşumlarından biri olan Fransız takım Team LDLC, yeni bir kadro ile yeniden arenaya dahil olma peşinde. Vakram.net tarafından keşfedilen bilgilere göre Team LDLC'nin CS:GO mecarasının sona ermediği ortaya koyuldu.

Geçtiğimiz hafta Team LDLC, bünyesinde yer alan Blue ve White takımları ile yollarını ayırdığını duyurmuştu. Team LDLC, yeni oluşumu için eskiden kadrolarında bulunan değerli oyunculardan bir beşli oluşturmayı planlıyor.

G2 Esports'tan ayrılan Kévin “Ex6TenZ” Droolans'ın yanı sıra White kadrosundan yollarını ayırdığı Matthieu “matHEND” Roquigny ve Antoine “to1nou” Pirard'ı, Blue kadrosundan yollarını ayırdığı Charbel “BouLy” Naoum'u yeniden kadrosuna kattı. Son olarak kadroya katılan beşinci oyuncu Belçika'dan ve Fransa'dan değil. İngiltere'den Platinum Esports'tan transfer edilen Alex “ALEX” McMeekin beşinci oyuncu oldu.

Team LDLC'nin yeni oluşumu şu şekilde;

Kévin "Ex6TenZ" Droolans

Antoine "to1nou" Pirard

Matthieu "matHEND" Roquigny

Charbel "BouLy" Naoum

Alex "ALEX" McMeekin

Team LDLC.com

Team LDLC.com
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.