0
06 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Liquid Academy’nin Yeni Kadrosu Duyuruldu!

2016 Kuzey Amerika CS Kış Mevsimi sezonunda ilk dört içerisinde yer alıp PlayOfflara kalmayı başaran Team Liquid Academy, PlayOff aşamasında ilk eşleşmede Apex Gaming'e 3-1 kaybedince LCS'e Yükselme Serileri'ne çıkamadı.

Bu sezon yeniden Kuzey Amerika CS'te mücadele edecek olan Team Liquid Academy, yeni kadrosunu takipçilerine duyurdu. Açıklanan kadroda üst koridora geçen sezon Ember'da oynayan, bir ara Echo Fox tarafından da kiralanan Collin “Solo” Earnest, ormana, Santorin transferinden sonra NRG'den ayrılan Galen “Moon” Holgate, orta koridora Ember'dan Greyson “Goldenglue” Gilmer, nişancı için önceki kadrodan kalan tek isim Jovani “Fabbbyyy” Guillen ve destek rolüne yine Ember'dan William “Stunt” Chen getirildi.

Bu kadroda yer alan üç isim geçen sezonu Ember'da geçirmiş, Echo Fox'un yaşadığı vize problemleri nedeniyle de LCS'te de maça çıkmış oyuncular. Moon'un da NRG'de oynadığı için LCS tecrübesi bulunuyor. Bu oyuncuların yanına, Kuzey Amerika'nın potansiyeli yüksek olarak kabul edilen nişancısı Fabbbyyy eklendi. Team Liquid Academy, bakalım bu kadro ile başarıyı yakalayabilecek mi?

Team Liquid Academy

Team Liquid Academy
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.