0
30 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Liquid, Ormancısı Dardoch’ı Kadro Dışı Bıraktı!

IWillDominate ile sezon başında yollarını ayırıp, Kuzey Amerika CS'in iyi performans gösteren ormancılarından Joshua "Dardoch" Hartnett, takıma katılmış ve ilk sezonunda oldukça başarılı performans sergilemişti.

Yeni sezonun başlamasına bir hafta kala Joshua "Dardoch" Hartnett'e takımı Liquid'den kötü bir haber geldi. Takımın resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre oyuncunun göstermiş olduğu davranışların profesyonel seviyeden uzakta, itaatsiz davranışlar olduğu için takım yönetimi ve koçları zor da olsa oyuncuya iki haftalık kadro dışı bırakma cezası verdiği belirtildi. Bu iki haftalık süreçte oyuncuya yaptığı yanlışları anlaması ve düzeltmesi konusunda yardımcı olunacağı, eğer oyuncu kendini haklı görüp, başka bir takıma transfer olma isteği olursa kolaylık sağlanacağı da belirtildi.

Bakalım bu karar sonrası Team Liquid'de ne gibi gelişmeler yaşanacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Joshua "Dardoch" Hartnett

Joshua "Dardoch" Hartnett
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.