0
09 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Liquid’den İki Transfer!

Kuzey Amerika LCS'te bu sezon oldukça kötü günler yaşayan Team Liquid, kadrosuna iki takviye yaptı. Son dönemlerin başarılı ekiplerinden Phoenix1'da forma giyen destek oyuncusu Adrian “Adrian” Ma’yı kadrosuna katan Team Liquid, nişancı rolüne de Yiliang “Doublelift” Peng'i dahil etti.

Immortals'tan ayrılarak sezon başında Phoenix1'nın yolunu tutan Adrian, şuanda ligde beşinci sırada yer alan takımı için önemli katkılarda bulundu. Sezona iyi ümitlerle başlayan Team Liquid şuan itibariyle son sırada yer alıyor.

Ligde kalmak için son kozlarını oynayan ekip, geçen sezonu TSM'de geçiren ve sezon başında kariyerine bir süre ara vereceğini açıklayan Yiliang “Doublelift” Peng, nişancı olarak Team Liquid'e dahil oldu. Bu iki oyuncunun katılımı ile ligden düşmekten kurtulmak isteyen Team Liquid bakalım ilerleyen süreçte nasıl bir performans sergileyecek.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.