0
31 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Liquid’den Transfer Atağı!

Kuzey Amerika LCS'in demirbaş takımlarından olan Team Liquid, bu sezona Joshua "Dardoch" Hartnett'ın disiplinsiz davranışları nedeniyle Galen "Moon" Holgate ile başlamış ancak üç karşılaşmadan sonra Dardoch'u affederek sezonun geri kalanını Dardoch ile sürdürmüştü.

Ligi beşinci sırada tamamlayan Team Liquid, PlayOff aşamasında Çeyrek Final'de CLG'ye 3-1 kaybetmiş ve 2016 Worlds'e katılabilmek için Regional Qualfiers aşamasına düşmüştü. Bu gelişme sonrasında Team Liquid kadrosunda değişikliğe gitti. İlk olarak nişancı konusunda değişiklik yapan Team Liquid, Jovani "fabbbyyy" Guillen'ı yedek kadroya almış ve yerine Phil "Jynthe" Vu'yu kadroya dahil etmişti.

Takımın ikinci değişikliği ise orman rolüne geldi. Echo Fox takımı tarafından satın alınan Joshua "Dardoch" Hartnett'ten sonra boş kalan ormancı rolüne Team Liquid, Lyonel "Arcsecond" Pfaender'ı getirdiği açıkladı. Lyonel "Arcsecond" Pfaender daha önce WinterFox takımının orta koridorunda yer alıyordu.

Ayrıca takımdan yapılan açıklamaya göre yedek kadroya çekilen Jovani "fabbbyyy" Guillen takımdan ayrılma kararı aldığı belirtilerek takımla ilişkisi kesildiği açıklandı.

Team Liquid

Team Liquid
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.