0
02 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Liquid’in Dota2 Takımında Bir Ayrılık Daha!

Geçtiğimiz gün Team Liquid'den ayrılıp OG'nin açıkladığı yeni dönem kadrosunda yer alan Jesse 'JerAx' Vainikka'dan sonra Team Liquid taraftarlarını üzecek yeni bir gelişme daha yaşandı. Takımın sevilen oyuncularından olan Adrian 'FATA-' Trinks, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada takımdan ayrıldığını duyurdu.

Son yılda çok yol katettiğini belirten oyuncu, geçici olarak Dota2'ye ara verdiğini duyurdu. Bu süreçte yayınlarını yapmaya devam edeceğini açıklayan oyuncu, şuan olduğu oyuncudan çok daha iyi bir oyuncu olarak geri dönmeyi istediğini, bu sene çok çalıştığını ve artık bir süre ara vermesinin gerektiğini belirtti.

Rekabetçi arenanın çok strestli olduğunu belirten FATA, bir süre kendisi ile baş başa kalıp, yeniden bu yükün altına girebilecek sabır ve gücü kendisinde bulabilirse, bu arenaya yeniden döneceğini açıkladı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.