0
29 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Secret, Oyuncu Değişikliği Yapanlar Arasına Katıldı!

Dota 2 The International 6 sonrasında hayal kırıklığı yaşayan takımlarda yaşanan değişikliklere bir yenisi de Avrupa temsilcisi Team Secret'tan geldi. Kadrosunda yer alan Kuzey Amerikalı oyuncular Kanishka 'Sam' "BuLba" Sosale, Artour "Arteezy" Babaev ve Jacky "EternaLEnVy" Mao takımdan ayrıldı. Özellikle Evil Geniuses ile sürekli takaslaştığı BuLba ve Arteezy bir kez daha takımdan ayrılmış oldu.

Team Secret, bu ayrıklardan sonra kadrosuna Güneydoğu Asya'dan üç takviye yaptı. Bu oyuncuların iki tanesi Kore'den bir tanesi Malezya'dan. MVP Phoenix oyuncuları olan Pyo "MP" No-a ve Lee "Forev" Sang-don'un yanı sıra Fnatic'ten ayrılan Zheng "MidOne" Yeik Nai, Team Secret bünyesine dahil oldu.

MVP Phoenix kaptanı olan Forev, geçtiğimiz gün verdiği röportajda MVP Phoenix ile takıma kalma konusunda görüşeceklerini ancak farklı teklifleri de değerlendirmek istediklerini belirtmiş, öncelikli olarak takım olarak birlikte hareket etmek istediklerini belirten Forev, ancak iyi bir bireysel teklif gelmesi durumunda takımın buna izin vereceğini açıklamıştı. Bu açıklamalardan sonra kendisi ile birlikte MP, Team Secret'a dahil oldu.

MidOne, Fnatic'ten ayrılırken, yeni fırsatları değerlendirmek istediği için takımdan ayrıldığını belirtmişti. Anlaşılan bu fırsat Team Secret'tan gelmiş.

Team Secret

Team Secret
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.