0
23 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Secret’ın Dota2 Kadrosunda Oyuncu Değişikliği Yaşandı

The Shanghai Major 2016'da şampiyonluğa ulaşan Team Secret, Dota Pit League Season 4'te sürpriz bir şekilde ilk eşleşmede elenip turnuvaya veda etmişti. Bu netice sonrasında Team Secret, kadrosunda değişikliğe giderek iki isim ile yollarını ayırdı.

Yapılan açıklamaya göre Aliwi "w33" Omar ve Rasmus "MiSeRy" Filipsen'in takımla ilişkileri kesilerek yerlerine Evil Geniuses'tan Saahil "UNiVeRsE" Arora ve Artour "Arteezy" Babaev'i kadrosuna kattığı belirtildi.

Açıklamayı takımın direktörü Kemal Sadıkoğlu, resmi sosyal medya hesabından duyurdu.

Evil Geniuses'ın iki oyuncusu Team Secret'a geçmesiyle birlikte takımda üç oyuncu kaldı. Ancak söylentilere göre Evil Geniuses'ta ayrılaklar devam edecek gibi. Takımın yıldızları olan Syed 'SumaiL' Sumail Hassan ve Clinton 'Fear' Loomis'in de takımdan ayrılacağı yönünde dedikodular dolaşmakta. Bakalım gelecek bize ne getirecek? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.