0
23 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Turquality, Yaz Sezonu Koç Kadrosunu Duyurdu!

Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin köklü takımlarından biri olan Team Turquality, sezona Koreli bir koç ve iki oyuncu ile başlamıştı. Ancak Koreli'lerden umduğunu pek bulamayan Team Turquality, sezon içinde Koreli koçları ile yollarını ayırmış, sezonu takımın sahibi Sertan Kay yönetiminde altıncı tamamlamış ve Yükselme Serileri oynamak zorunda kalmıştı.

Yükselme Serileri'nde Imperial'i geçmeyi başaran Team Turquality, lige tutunmayı başarmıştı. Bu gelişme ile birlikte Team Turquality ekibi koç kadrosuna takviyeler gerçekleştirdi. Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin ilklerine girmeyi seven Team Turquality, yine biri ilk ile taraftarlarının karşısına çıkıyor.

Yeni sezonla birlikte Team Turquality, çift koçluk sistemi ile maçlara hazırlanacak. Bu bağlamda stratejik koçluk olarak, son olarak Copenhagen Wolves takımında koç olarak çalışan Alman isim Christopher “MoSiTing” Würger ve Team Turquality ailesine yabancı olmayan ve mental anlamda koçluk yapacak isim Eren “Zenith” Aydın, TT bünyesine dahil oldular.

Team Turquality'nin yeni çift koçluk sistemiyle ilgili olarak ve kadroya kattığı isimlerin yaptığı duyuru açıklaması şu şekilde;
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.