0
18 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Turquality’den Son Dakika Sürprizi!

Yarın SuperMassive ile birlikte Kış Mevsim Finalleri için Çeyrek Final karşılaşmasına çıkacak olan Team Turquality'de son dakika gelişmesi yaşanıyor. Bugün paylaştığımız Dijital Analiz yazımızda LongB'nin orta koridor için yetersiz şampiyon havuzuna sahip olduğundan bahsetmiştik.

Bugün paylaşılan kadroda ilk olarak Serkan "LongB" Ülkücü yer alıyordu. Ancak Team Turquality, son dakika değişikliği ile LongB'yi yedeğe çekip orta koridora Burak "Crossman" Salt'ı yerleştirdi.

Yarın ki önemli karşılaşma öncesinde bu değişiklik ne kadar doğru, ne kadar yanlış bunu yarınki seride göreceğiz. Ancak orta koridora daha aşina olan ve şampiyon havuzu daha geniş birini tercih etmek şimdilik olumlu gözüküyor.

Burak "Crossman" Salt'ın geçmişine baktığımızda ise Team Aurora'nın Yükselme Ligi Playofflarında, Atlas E-Spor'a karşı yaptığı mücadelede kadroda yer alıyordu. Sergen "Elysion" Dikel gibi tecrübeli bi orta koridor karşısında iyi bir performans sergileyen Crossman, takımının seriden 3-1 galip ayrılmasında büyük bir rol oynamıştı. O günkü maçlarda Crossman Varus, Twisted Fate, Viktor şampiyonları ile oynamıştı.

Team Aurora öncesinde Euronics Gaming ve PENTA Sports forması da giyen Türk kökenli Alman oyuncu, kendi gibi Türk ve Alman olan Gillius ve Avenuee gibi oyuncularla aynı takımlarda yer aldı. Bakalım Crossman yarın SuperMassive karşısında nasıl bir oyun sergileyecek.

Euronics Gaming

Euronics Gaming

Team Turquality

Team Turquality
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.