0
19 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Turquality’de İstifa Şoku!

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından Team Turquality'de istifa şoku yaşanıyor. Sezon başında takıma katılan üç Koreliden biri olan, takımın koç pozisyonundaki isim Lee "Hansan" Joon-seok'un iki gün önce istifasını takıma sunduğu belirtildi.

Takıma katılan Korelilerle birlikte nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu olan TT'nin beklenenin altında performans sergilemesi taraftarlar açısından hayal kırıklığı ile karşılanmıştı. Dalgalı bir performans sergileyen ve zirveden uzaklaşan TT'de, koç Hansan, bu başarısızlıkların ardından istifa etti. TT yönetimi, Hansan'a kolaylık sağlayarak istifayı kabul etti. Bu gelişme ile birlikte Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yaşanan koç değişikliklerinin sayısı iyice artmaya başladı.

Açıklama TT takımının kurucu olan Sertan Kay tarafından yapıldı. Yapılan açıklamaya göre Hansan'ın yokluğunda takımın başında kendisi yer alacak. Yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde;

TT'de İstifa Şoku

TT'de İstifa Şoku
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.