0
19 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Vitality’den İki Yeni Transfer

Avrupa LCS'e bu sezon katılmalarına rağmen normal sezonu ilk üç içerisinde bitirmeyi başaran, ancak PlayOfflar'da Çeyrek Final'de veda eden başarılı ekip Team Vitality, rakiplerinin kadrolarını güçlendirmesine seyirci kalmadı.

Hemen hemen her takımın yaptığı LCS'te Vitality'de kendi kadrosunu güçlendirmek için iki yeni oyuncu ile anlaştı. Ormancısı Ilyas "Shook" Hartsema ve nişancısı Petter "Hjärnan" Freyschuss'u yedek kadrosuna çeken Team Vitality, bu oyuncuların yerlerini Koreli oyuncularla doldurdu.

Bu sezona Qiao Gu Reapers'ın yedek kadrosuda başlayan ve takımın Newbee'ye katılmasından sonra Yükselme Ligi takımı Newbee Youngs'a geçen orman oyuncusu Kim "Mightybear" Min-su ve geçen sezon Apex Gaming ile başarılı bir performans çizen, takımının LCS'e yükselmesinde pay sahibi olan nişancı Park "Police" Hyeong-gi artık Team Vitality'nin başarısı için ter dökecekler. Bu transferler sonrasında Team Vitality'nin güncel kadrosu şu şekilde;

Team Vitality LCS Kadrosu

Team Vitality LCS Kadrosu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.