0
06 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team Vitality’den Yeni Nişancı Transferi

Geçtiğimiz sezon Gambit'in slotunu satın alarak lige dahil olan Team Vitality, iyi bir performans göstermiş normal sezonu üçüncü sırada tamamlamıştı. Ancak daha sonra PlayOff aşamasında Fnatic takımına elenerek ligi beşinci sırada tamamlamıştı.

Yeni sezon öncesinde iki oyuncusunu değiştiren Team Vitality, orman rolünde Ilyas "Shook" Hartsema'yı as kadrodan çıkarıp Kim "Mightybear" Min-su'yu kadrosuna katmış, nişancı rolünde de Petter "Hjärnan" Freyschuss'u yedek kadroya çekip, Park "Police" Hyeong-gi ile anlaşmıştı.

Ancak yönetim nişancı rolündeki değişiklikten pek memnun kalmamış olacak ki, yeni bir nişancı daha takıma katıldı. Yapılan açıklamaya göre Danimarkalı oyuncu Victor "Reje" Etlar Eriksen, bundan sonra Team Vitality'nin başarısı için ter dökecek. Kadrosunda üç nişancı bulunan Vitality, bakalım hangi oyuncu ile maçlara çıkacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

vitality_2

Team Vitality
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.