0
07 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team YP Kadrosu, Organizasyondan Ayrılarak Phenomenon’i Kurdu!

Yetişkin sitesi YouPorn'un espor kanadı olan Team YP'un Erkek CS:GO kadrosu ile yollar ayrıldı. MLG Columbus'a katılma sürecini başarısızlıkla tamamlanması nedeniyle MLG Columbus 2016'ya katılamayan takım, yöneticilerle yapılan görüşmeler sonrasında yollarını ayırma kararı aldı.

Yapılan görüşmeler sonrasında aynı geleceği düşünmediklerini belirten oyuncu Vladislav “arch” Svistov, böylece bu organizasyondan ayrılma kararı aldıklarını belirtti. Kadronun sürekli bölünmesi ve vize problemleri nedeniyle tam takım olarak mücadele edemedikleri MLG Columbus 2016 elemelerinde istedikleri başarıya ulaşamayan takım, Team YP'den ayrılarak koçları ile birlikte Phenomenon adlı yeni bir oluşum kurdu.

Kendi oluşumlarında daha rahat bir şekilde hareket edebileceklerini dile getiren oyuncular, sponsorluk görüşmelerine açık olduklarını da belirtti. Bakalım arkalarında bir organizasyon olmadan bu takım nasıl bir ilerleme kaydedecek.

Team YP

Team YP
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.