0
12 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Team YP’dan Overwatch Kadrosu

Yetişkinlere özel içerikleriyle bilinen internet sitelerinden YP'nun sahibi olduğu Team YP, Blizzard'ın gittikçe büyüyen yapımı Overwatch için kurduğu kadroyu takipçilerine duyurdu. Duyurulan kadroda üç oyuncu Evolve'dan, iki oyuncu Rainbow Six: Siege'den, bir oyuncu da dereceli oyun sıralamasından takıma dahili oldu.

Fransız oyuncu Chairil “Nightwane” Djoehana, İsviçreli Ronny “Roon” Feuz ve İngiliz David “Spanners” Morley, eskiden birlikte Evolve için bir takımda yer alıyorlardı ve ESL Evolve Major League 2015'de şampiyonluğa ulaşmışlardı.

Bu üç oyuncunun yanı sıra Britanyalı Ben “Meadzz” Mead ve İsveçli Sarmad “JagAren” Jirjes de Rainbow Six: Siege oyunundan Overwatch'a geçiş yaparak Team YP'a dahil oldu. Takımın son oyuncusu da İsveç'ten Thor Christer Halvorsen “Toorq” Eikeland oldu. Oyunun dereceli sıralamasından keşfedilen yetenek bundan sonra Team YP ile birlikte yer alacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.