0
30 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Tempo Storm, HotS Kadrosu İle Yollarını Ayırdı!

CS:GO kadrosunu Immortals ekibine satan Tempo Storm, başarılı olduğu bir diğer branş Heroes of the Storm kadrosu ile de yollarını ayırdığını duyurdu. 2015 yılı içerisinde Cloud9 ile birlikte Kuzey Amerika'nın en iyi HotS kadrosuna sahip takım, bu sezonki turnuvalarda istenilen performansın gerisinde kalmıştı.

Geçen senenin şampiyon ekibi Cloud9'da da olduğu gibi Tempo Storm da kötü geçen 2016 yılından sonra kadrosu ile yollarını ayırma kararı alarak takipçilerini şaşırttı. Yapılan açıklamanın devamında yakın bir zamanda yeni bir kadro duyurusu ile takipçilerin karşısına çıkacak olan yönetim, takımdan ayrılan oyunculara teşekkürlerle birlikte iyi bir kariyer geleceği dilediğini belirtti.

Bu ayrılık sonrasında kadroda yer alan isimler Kurt "Kaeyoh" Ocher ve Brian "Zixz" Skarda kariyerlerini sonlandırdıklarını belirtti. Takımın diğer oyuncuları Thomas "Tomster" Maguire ve Francisco "Goku" Avalos ise serbest oyuncu konumundalar.

Tempo Storm

Tempo Storm
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.