0
05 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Tempo Storm’un, İlk İki Transferi Belli Oldu!

CS:GO, Overwatch ve Heroes of the Storm'dan sonra League of Legends'a da atılım yapan ve gelecek sezon Kuzey Amerika CS'te mücadele edecek olan Tempo Storm'un ilk iki transferi belli oldu. Yapılan transferler orta koridor ve nişancı rolüne.

Takımdan yapılan açıklamaya göre Kuzey Amerika LCS ve Avrupa LCS tecrübeleri bulunan, son olarak H2k Gaming'te yer alan Çek nişancı Ales "Freeze" Knezinek ve geçen sezon HWA Gaming'te forma giyen, daha sonra Schalke 04 tarafından denenen ve kadro alınan ancak kısa süre sonra takımdan ayrılan Norveçli Jorgen "Hatrixx" Elgaen, yeni sezonda Tempo Storm forması terletecekler.

Bu ikili ile birlikte güçlü bir kadroya sahip olacaklarını belirten Tempo Storm yönetimi, yaz mevsiminde LCS'te olmayı istediklerini belirtti. Bölge dışı iki kontenjanını bu oyuncularla dolduran Tempo Storm, geriye kalan üç rol için Kuzey Amerikalı oyuncularla anlaşmak zorunda. Bakalım Tempo Storm, LCS'e çıkmayı başarabilecek mi?

Ales "Freeze" Knezinek

Ales "Freeze" Knezinek
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.