0
09 Ağustos 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The International 2017 Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

PlayOff aşamasıyla devam eden The International 2017'de Kazananlar Yarı Final eşleşmeleri belli olurken, Kaybeden grubundan gelen sürpriz sonuçlar da insanları şaşırttı. Kuzey Amerika'nın en iyi Dota takımlarından biri olan Evil Geniuses, PlayOff aşamasında ilk olarak Newbee'ye kaybederek Kaybedenler grubuna düşmüştü.

İkinci gün oynanan karşılaşmalar sonunda Evil Geniuses, Kaybedenler grubunda da Team Empire'a kaybetti ve şampiyonaya veda etti. Şampiyonaya veda eden bir diğer takım da Avrupa temsilcisi Team Secret oldu. Kaybedenler aşamasında PlayOff'a giriş yapan ekip ilk olarak Execration'ı yenmesine rağmen, ikinci maçında Team Liquid'e 2-1 kaybetti ve turnuvaya veda eden takım oldu.

Turnuvanın başından beridir yüksek bir performans ortaya koyan LGD YoungForever, TNC Pro Team'i devirerek adını Kazananlar Yarı Finali'ne yazdırdı. Bir diğer Çin ekibi LGD Gaming'de Virtus.Pro ekibine 2-0 yenildi ve Kaybedenler grubuna düştü. İşte geriye kalan eşleşmeler şu şekilde;

The International 2017

The International 2017
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.