0
12 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The International 6 PlayOff Aşaması Dördüncü Gün Özeti

The International 6 PlayOff aşamasın dördüncü gününde üç karşılaşma ile tamamlandı. Üç karşılaşma da Kaybedenler Grubu'nda gerçekleştirildi. Bu üç karşılaşma neticesinde üç takım daha turnuvaya veda etti.

İlk olarak TNC Gaming ile Digital Chaos ve Fnatic ile Team Liquid arasındaki eşleşmeler oynandı. Digital Chaos, rakibini 2-1 ile geçerken, Fnatic de Team Liquid'i 2-0 ile geçerek üst tura atladı. Kazananlar Grubu'nda kaybedip bu gruba düşen EHOME, Digital Chaos ile eşleşti. MVP Phoenix de Fnatic ile eşleşti. TNC Gaming ile Team Liquid takımları da turnuvaya veda etmiş oldu.

Günün son karşılaşması EHOME ile Digital Chaos arasında gerçekleştirildi. EHOME'un favori olduğu karşılaşmayı Digital Chaos 2-0 kazanarak, büyük bir kesimi şoka soktu. Bu zamana kadar gösterdiği performans ile favoriler arasında yer alan EHOME, böylece turnuva veda etmiş oldu.

Digital Chaos bu sonuçla birlikte Kaybedenler Çeyrek Finali'ne yükseldi. Rakibini belirleyecek olan maç Fnatic ile MVP Phoenix arasında oynanacak.

The International 6 PlayOff Aşaması

The International 6 PlayOff Aşaması

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.