0
10 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The International 6 PlayOff Aşaması İkinci Gün Özeti!

Dota 2 The International 6 PlayOff aşaması ikinci günü dört karşılaşmayla geçildi. Bu dört karşılaşma sonunda iki takım daha turnuvaya veda etti. Kaybedenler Grubu'nda yer alan OG, TNC Gaming'e 2-0 kaybetti ve turnuvadan elendi.

Diğer elenen takım ise LGD Gaming oldu. Kazananlar Grubu'ndan düşen Digital Chaos ile eşleşen LGD Gaming, rakibine 2-0 ile boyun eğdi ve evinin yolunu tutan takımlar arasına dahil oldu. Aynı zamanda TNC Gaming ile Digital Chaos sonraki turda birbirleriyle eşleşti.

Kazananlar Grubu'nda oynanan iki eşleşmede EHOME, Alliance'ı 2-0 ile geçerken, Evil Geniuses da Newbee'yi 2-0 ile geçti. Böylece Evil Geniuses ve EHOME sonraki turda birbirleriyle eşleşti. Büyük bir kesime göre turnuvanın erken finali olarak nitelendiriliyor bu eşleşme.

Alliance yenilgi sonrasında Kaybedenler Grubu'na düştü ve Fnatic'in rakibi oldu. Kaybedenler Grubu'na düşen diğer takım Newbee ise, Team Liquid ile eşleşti.

The International 6 PlayOff Aşaması

The International 6 PlayOff Aşaması
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.