0
11 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The International 6 PlayOff Aşaması Üçüncü Gün Özeti

The International 6 PlayOff aşamasında üçüncü gün sonra erdi ve Kazananlar Finali'nin adı belli oldu. Bunun yanı sıra iki takım daha turnuvaya veda etti. Kaybedenler Grubu'nda yer alan Alliance ve Newbee turnuvaya veda eden takımlar oldu. İki takımın da geçmişinde birer TI şampiyonluğu bulunuyordu.

Alliance, Fnatic'e 2-0 yenilerek veda ederken, Newbee ekibi de Team Liquid'e 2-1 kaybederek turnuvaya veda etti. Bu sonuçlar sonrasında Fnatic ile Team Liquid sonraki turda birbirleriyle eşleşti. Kazananlar Grubu'nda oynanan iki maçla birlikte Kazananlar Finali'nde karşılaşacak takımlar da belli oldu.

MVP Phoenix ile Wings Gaming arasında karşılaşmayı Wings Gaming 2-0 kazandı ve adını Kazananlar Finali'ne yazdırdı. Turnuvanın erken finali olarak nitelendirilen karşılaşmada son şampiyon Evil Geniuses, turnuvanın en iyi performans gösteren takımı EHOME'u 2-0 ile geçti ve Wings Gaming'in rakibi oldu. Bu sonuçlardan sonra EHOME ile MVP Phoenix Kaybedenler Grubu'na düştü.

EHOME'un rakibini, TNC Gaming ile Digital Chaos arasındaki mücadele belirleyecek. MVP Phoenix'in rakibi ise Fnatic ile Team Liquid takımları arasındaki mücadeleyle belli olacak.

The International 6 PlayOffları

The International 6 PlayOff Aşaması
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.