0
03 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The International 6 WildCard Elemeleri Tamamlandı!

Dota 2'nin en prestijli turnuvası olan The International 6'nın grup aşamasına dahil olacak olan son iki takım dün gerçekleştirilen WildCard elemeleri sonucunda belirlendi. Dört takımın yer aldığı elemelerden Çin ekibi EHOME ile birlikte Avrupa temsilcisi Escape Gaming, grup aşamasına katılmaya hak kazandı.

WildCard elemesi ilk eşleşmelerinde EHOME, Execration'ı 2-1 yenerek adını Kazananlar Finali'ne yazdırdı. İkinci eşleşme Escape Gaming ile compLexity Gaming arasında oynandı ve bu eşleşmeden 2-1'lik skorla Escape Gaming galibiyet ile ayrıldı.

Kazananlar Finali'nde karşı karşıya gelen EHOME ve Escape Gaming arasında mücadeleden EHOME 2-0'lık galibiyet ile ayrıldı ve adını B grubuna yazdırmayı başardı. EHOME'nun B grubundaki rakipleri; Newbee, Team Secret, Fnatic, MVP Phoenix, Vici Gaming Reborn, Team Liquid ve Digital Chaos olacak.

Kaybedenler Finali'nde yer almak için gerçekleşen compLexity Gaming, Execration karşılaşmasından Execration 2-0 ile galip ayrıldı ve adını Kaybedenler Finali'ne yazdırdı. Kaybedenler Finali'nde Escape Gaming ile karşılaşan Execration, rakibine 2-0'lık skor ile boyun eğdi ve turnuvaya veda etti. Böylece A grubuna katılan takım da Escape Gaming oldu. Escape Gaming A grubunda; OG, Alliance, Evil Geniuses, Natus Vincere, Wings Gaming, TNC Gaming ve LGD Gaming ile mücadele verecek.

The International 6 WildCard Elemeleri

The International 6 WildCard Elemeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.