0
20 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The International 6’nın Ödül Havuzu 18 Milyon’a Ulaştı!

Valve'ın geliştirdiği Dota 2 için düzenlenen en büyük turnuva olan ve dünyanın en iyisini belirleyecek etkinliğin ödül havuzu da adına yakışır şekilde yükselmeye devam ediyor. Son iki turnuvanın ödül havuzunun ilerleyişi ile birlikte yapılan incelemede The International 6'nın şimdiden ulaştığı nokta takdire şayan.

2014 yılının ödül havuzuna bakıldığında yetmiş gün sonunda sekiz milyon doları aşan bir ödül havuzuna ulaşılmıştı. Sonraki sene ödül havuzu için yüz günlük bir süreç belirlenmiş ve bu süreç sonunda on dokuz milyon dolarlık bir ödül havuzuna ulaşılmıştı.

2016 için başlayan süreçte henüz altmış ikinci gün olmasına rağmen ödül havuzu çoktan on sekiz milyon doları aşmış durumda. Önümüzde bir aylık bir süreç daha olduğu düşünülürse bu havuzun yirmi milyon doları aşması beklenmekte. Bu da yeni bir rekor demek olacak. Sizce bu sezonun ödül havuzu kaç milyona dolara ulaşır? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Son üç yılın The International ödül havuzu detayları

Son üç yılın The International ödül havuzu detayları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.