0
08 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The Manila Major 2016’da Grup Aşaması ve İlk Eleme Maçları Sona Erdi

Dota 2 için düzenlenen Major turnuvala serisinin ikincisi The Manila Major 2016'da grup aşaması karşılaşmaları sona erdi. Bununla birlikte gruplardan Kazananlar Grubu'na ve Kaybedenler Grubu'na gidecek takımlar da belli oldu.

Grup karşılaşmalarında büyük sürprizlerle karşı karşıya kaldı. Turnuvanın favorileri arasında yer alan Team Secret, Alliance, Vici Gaming Reborn, Evil Geniuses gibi güçlü ekipler gruplarında ilk ikiye girmeyi başaramayıp Kaybedenler Grubu'na düştü.

Grup maçları sonunda A grubundan; Newbee ve OG, B grubundan; Natus Vincere ve Digital Chaos, C grubundan; Team Liquid ve Fnatic, D grubundan da; LGD Gaming ve MVP Phoenix takımları Kazananlar Grubu'na yükseldiler. Bununla birlikte A grubundan; Team Empire ve CompLexity Gaming, B grubundan; Wings Gaming ve Team Secret, C grubundan; Alliance ve Vici Gaming Reborn, D grubundan da; Evil Geniuses ve Mineski takımları Kaybedenler Grubu'na düştü.

Kazanan Grubu'nda yapılan ilk eşleşme maçlarında MVP Phoenix, Team Liquid'i 2-1 ile, OG, Natus Vincere'yi 2-0 ile, Newbee, Digital Chaos'u 2-1 ile, Fnatic, LGD Gaming'i 2-1 ile geçip üst tura çıkan takımlar oldu.

Kaybedenler Grubu'ndaki ilk eşleşme maçlarında compLExity Gamig, Wings Gamig'i 1-0, Alliance, Mineski'yi 1-0, Vici Gaming Reborn, Evil Geniuses'i 1-0, Team Empire, Team Secret'ı 1-0 ile geçerek turnuvada yollarına devam eden takımlar oldu.

Bu sonuçlar sonrasında, Evil Geniuses, Team Secret gibi favori takımların yanı sıra Mineski ve Wings Gaming takımları turnuvaya veda etmiş oldu.

The Manila Major 2016 Grup Aşaması

The Manila Major 2016 Grup Aşaması

The Manila Major 2016 PlayOffs

The Manila Major 2016 PlayOffs
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.