0
09 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The Manila Major 2016’ya Katılacak Son Dört Takım Belli Oldu!

Geçtiğimiz hafta dört bölgede gerçekleştirilen elemeler sonucunda The Manila Major 2016'ya katılacak son dört takım da belli oldu. On iki takımın direk davetiye ile katıldığı organizasyona katılacak son dört takım bölgelerde yapılacak olan elemelerle belirlendi.

Çin, Amerika, Avrupa ve Güneydoğu Asya bölgelerinde düzenlenen elemelerde şampiyonluğa ulaşan takımlar The Manila Major 2016'da mücadele etmeye hak kazandı. Bu takımlar; Amerika Bölgesel Şampiyonu; Digital Chaos, Çin Bölgesel Şampiyonu; Newbee, Avrupa Bölgesel Şampiyonu; Team Empire ve son olarak Güneydoğu Asya Bölgesel Şampiyon; Mineski takımları oldu.

Bu dört takım davet edilen on iki takımla birlikte $3.000.000'lık ödül havuzuna sahip The Manilo Major 2016'da mücadele verecek. Davet edilen takımlar ise;  Team Secret, Team Liquid, EvilGeniuses, MVP Phoenix, Wings Gaming, Vici Gaming Reborn, Fnatic, OG, compLexity Gaming, Alliance, Natus Vincere ve LGD Gaming.

The Manila Major 2016

The Manila Major 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.