0
09 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The Manila Major’a Dört Takım Daha Veda Etti!

Dota 2 oyunu için gerçekleştirilen The Manila Major 2016'da Kaybedenler Grubunda ilk turu geçmeyi başaran dört takım ile birlikte Kazananlar Grubunda ilk tur karşılaşmalarını kaybeden dört takımın karşı karşıya geldiği Kaybedenler Grubu ikinci tur karşılaşmalarında dört takım yoluna devam ederken, dört takım daha turnuvaya veda etti.

Team Liquid ile compLexity Gaming arasındaki mücadeleden Team Liquid 2-0 üstün ayrıldı ve compLexity Gaming turnuvaya veda etti. Üst gruptan düşen NaVi, Alliance'a karşı 2-1 galip geldi ve yoluna devam etti. Alliance bugün turnuvaya veda eden ikinci takım oldu. Digital Chaos ile Vici Gaming Reborn arasındaki mücadeleyi Vici Gaming 2-1 kazandı. Böylelikle Kazananlar Grubundan düşen Digital Chaos, ikinci aldığı yenilgi ile birlikte turnuvaya veda etti. Üst turdan düşen bir diğer ekip LGD Gaming, Team Empire'ı 2-0 ile geçti ve turnuvadaki şansını sürdürdü. Team Empire ise turnuvadan elendi.

Bu karşılaşmalar neticesinde Team Liquid ile Natus Vincere, Vici Gaming Reborn ile LGD Gaming takımları eşleşti. Bu takımlar arasında oynanacak karşılaşmalarda kazanan takımlar yollarına Kazananlar Grubu Yarı Finali'nde kaybeden takımlarla eşleşecek, kaybeden takımlar ise turnuvadan elenecek.

The Manila Major Kaybedenler Grubu

The Manila Major Kaybedenler Grubu

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.