0
10 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The Manila Major’da Kazananlar Finalinin Adı Belli Oldu!

Filipinler'in Manila şehrinde gerçekleştirilen Dota 2 turnuvası The Manila Major'da Kazananlar Grubu için son viraja girildi. Kazananlar Grubu'nda Yarı Final'de eşleşen takımlar olan OG, MVP Phoenix, Newbee ve Fnatic takımlarından iki tanesi yoluna devam ederken, iki tanesi Kaybedenler Grubu'na düştü.

OG ile MVP Phoenix arasında gerçekleştirilen mücadelede Avrupa temsilcisi olan OG, Kore temsilcisi MVP Phoenix'i 2-0 ile geçerek Kazananlar Grubu'nda ilk finalist olmayı başardı. Diğer eşleşme olan Newbee ile Fnatic arasındaki mücadelede, Çin ekibi Newbee, Malezya takımı olan Fnatic'i 2-0 ile geçerek Kazananlar Finali'nde OG'nin rakibi oldu.

11 Haziran'da gerçekleştirilecek olan The Manila Major Kazananlar Finali'nde kazanan takım turnuvanın Büyük Finali'ne çıkmaya hak kazanırken, kaybeden takım Kaybedenler Finali'ne düşüp, Büyük Final için bir eşleşme daha oynacak. Sizce OG mi, Newbee mi Büyük Final'e kazanarak çıkar? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

The Manila Major 2016 Kazananlar PlayOffs

The Manila Major 2016 Kazananlar PlayOffs
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.