0
13 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The Manila Major’da Şampiyon OG!

Filipinler'de gerçekleştirilen The Manila Major 2016'da zafere ulaşan takım Avrupa temsilcisi OG oldu. Turnuvada A grubunda yer alan OG, Newbee'nin ardından ikinci olarak çıktığı gruptan, sırasıyla Na'Vi, MVP Phoenix ve Newbee takımlarını eleyerek Büyük Final'e kalma başarısı gösterdi.

OG'nin Final'deki rakibi Kuzey Amerika temsilcisi Team Liquid oldu. Team Liquid, C grubunu lider olarak tamamlamış, bir üst turda MVP Phoenix'e kaybetmişti. Bu yenilgi sonrasında Kaybedenler Grubu'nda devam eden Team Liquid sırasıyla compLexity Gaming, Na'Vi, Fnatic, LGD Gaming ve Newbee gibi güçlü takımları eleyerek Büyük Final'de OG'in karşısına çıkma hakkını elde etti.

Büyük Final'de karşı karşıya gelen bu iki ekibin arasındaki karşılaşmayı OG, 3-1'lık skor ile önde tamamlayarak The Manila Major 2016'nın şampiyonu oldu. OG, bu başarısıyla birlikte Valve destekli Major turnuvalardan ikisini kazanmayı başaran ilk takım oldu. Aynı zamanda da şampiyonluk ödülü olan $1,110,000'ın da sahibi oldu.

Turnuvayı ikinci tamamlayan Team Liquid, $405,000'lık ödülün sahibi olurken, üçüncü takım Newbee ekibi de $315,000'ı kasasına koydu.

The Manila Major 2016 PlayOffs

The Manila Major 2016 PlayOffs

OG

OG, The Manila Major 2016'da zafere ulaşan takım oldu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.