0
08 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The Manila Major’un Takvimi Belli Oldu!

The International 2016'ı öncesi son Major turnuva olan The Manila Major'un turnuva takvimi belli oldu. The Manila Major, Mall of Asia Arena'da 7-12 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Kadroların bildirilmesi için son tarih 27 Mart olarak belirtildi. 27 Mart'tan itibaren takımların kadroları kilitlenecek ve The International 2016'ya kadar beş aylık süreç boyunca tekrar oynama yapılamayacak.

Bahar Mevsimi ön elemeleri 29 Nisan ile 2 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Devam eden süreçte de 3-6 Mayıs tarihleri arasında bölgesel finaller gerçekleştirilecek. Böylece The Manila Major'a katılacak takımlarla belirlenecek.

The Manila Major'un tamamlanmasından sonra Haziran ayının ikinci yarısından itibaren Ağustos ayının erken döneminde Seattle'da düzenlenecek olan The International 2016'ya katılacak takımları belirleyecek bölgesel elemeler yapılacak.

Turnuvanın üçüncü parti sponsoru olarak destekleyecek olan firma olarak da PGL olarak açıklandı. Turnuva Filipinler'de gerçekleştirilecek olsa da partner olarak Valve'ın Avrupa temsilcisi PGL olacak. Valve, Shanghai'da yaşanan skandallardan sonra daha deneyimli ve bu işe önem gösteren bir firma ile anlaşmakta karar kıldı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.