0
10 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The Summit 6’nın Detayları ve Davetli Takımları Açıklandı!

Los Angeles, California'da düzenlenecek olan Dota 2 turnuvası The Summit 6 için turnuvaya davet ile katılacak dört takımın yanı sıra Bölgesel Elemelere katılacak takımlar açıklandı. 16-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik $100.000'lık ödül havuzuna sahip olacak.

Turnuvaya davet edilen takımlar The Summit 5 ve The International 6'nın şampiyonu Wings Gaming, Tı6'nın finalisti olan Digital Chaos, Wings Gaming'ten önceki son şampiyon Evil Geniuses ve The Summit 5'te ikinci olan OG takımları oldu. Team Secret ise turnuvaya katılmaktan vazgeçti. Böylece onun yerine katılacak takım Amerika elemelerinde şampiyonluk kazanan takım olacak.

Amerika Bölge elemelerini yanı sıra Çin, Güneydoğu Asya, Avrupa bölgelerinde de elemeler gerçekleştirilecek. Bu elemelerde şampiyon olan takımlar The Summit 6'ya katılım hakkı kazanacak. İşte Bölge Elemeleri'ne katılacak takımlar şu şekilde;

Çin Bölgesi: Newbee, Vici Gaming, CDEC, Invictus Gaming, LGD.FY, EHOME, iG.Vitality, LGD.

Güneydoğu Asya Bölgesi: Fnatic, MVP.Phoenix, Mineski, Execration, WG.Unity, Power Gaming, Faceless, Signature.Trust.

Avrupa Bölgesi: Team Liquid, Virtus.Pro G2A, Ad Finem, Elements, FRIENDS, Vega Squadron, Prodota, Fantastic Five, Empire, Kaipi, Açık elemelerden katılacak takım.

Amerika Bölgesi: FDL, compLexity, Team NP, Açık elemelerden katılacak bir takım.

The Summit 6

The Summit 6
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.