0
23 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The World Championships 2016 Duyuruldu!

Geçen yıl Fransa'nın şampiyonluğa ulaştığı The World Championships organizasyonunu düzenleyen E-Frag, yeni turnuvanın duyurusunu CS:GO takipçileri ile paylaştı. The World Championships 2016'yı da düzenleyecek olan E-Frag turnuva detaylarını takipçileri ile paylaştı.

Avrupa'dan, Güney ve Kuzey Amerika'dan, Asya'dan, Okyanusya'dan ve Afrika'dan ülkelerin CS:GO takımlarının mücadele edeceği etkinlikte $100.000 para ödülü havuzu bulunmakta. Ayrıca turnuvaya katılacak takımların seyahat ve konaklama giderleri için de $50.000 verilecek.

Kıta elemeleri ile ilgili olarak elemeler Nisan ayından itibaren başlayacak. Avrupa dışında diğer kıtalar tek temsilci ile turnuvada yer alacakken, Avrupa üç temsilci ile turnuvada yer alacak. Turnuvada yer almak isteyen takım kaptanları buradan başvuru formu doldurabilir.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.