0
15 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

TI6 Şampiyonu Wings Gaming, Kadrosunu Korudu!

Dota 2 The International 2016'da şampiyonluğa ulaşan Çin temsilcisi Wings Gaming, Valve'ın oyuncu kaydettirme sisteminin oyuncular tarafından suistimal edilmesi nedeniyle Çin takımlarının almış olduğu karar neticesinde kadrosunu sistemden silmişti.

Bir kesimin bu hamle sonrasında şampiyon kadronun dağılacağını düşünse de, Wings Gaming kayıtların son dönemine yaklaşırken yaptığı açıklamalarla birlikte kadroyu korumayı başardı. İlk olarak Chu “shadow” Zeyu, Zhang “Faith_bian” Ruida, Zhou “bLink” Yang ve Zhang “y`” Yiping’i kadrosuna katmayı başaran Wings Gaming, son yaptığı duyuru ile birlikte Li “iceice” Peng'i de kadrosuna katmayı başardı ve şampiyon kadroyu korudu.

2015 yılında Wings Gaming'e dahil olan oyuncular ESL One Manila şampiyonluğu elde etmişlerdi. 2016'da daha da yüksek grafik çizen Wings Gaming, The Summit 5 ve The International 2016'yı kazanmayı başararak bu sezonun en iyi takımı olduklarını gösterdi.

Birlikte üçüncü yılına girecek olan kadro bakalım 2017 yılında ne tür başarılara imza atacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Wings Gaming

Wings Gaming
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.