0
27 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

TSM, Strateji Koçları İle Yollarını Ayırdı!

Kuzey Amerika LCS'te mücadele veren Amerika'nın en başarılı takımlarından biri olan TSM'in stratejik koçu konumundaki ismi Joshua "Jargelol" Smith ile yollar ayrıldı. Bahar sezonu boyunca koçun hazırlamış olduğu yasaklama stratejileri ve zayıf kompozisyon tercihleri, TSM'e oldukça zor bir sezon geçirmesine neden olmuş, TSM lig aşamasını altıncı sırada tamamlamıştı.

Bu durum sonrasında kaçınılmaz son gerçekleşti ve TSM, koç ile yollarını ayırma kararı aldı. Joshua "Jargelol" Smith, resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İngilizce konuşulan herhangi bir takımda çalışabileceğini belirleterek iş arayışlarına girdi.

Bu ayrılık sonrasında TSM'in koç pozisyonundaki kişi sayısı bire düştü. Sezona üç koçla birlikte başlayan TSM, ilk olarak geleneksel sporculuk konusunda deneyimli koçları KC Wood ile yollarını Şubat ayında ayırmıştı. KC Wood, takımındaki oyuncuları, geleneksel spor kültürleri uygulamaları ile yaşamlarını ayarlayan yaşam koçluğunu yapıyordu. Bugün de takımın stratejik koçu konumundaki Jargelol takımdan ayrılan ikinci isim oldu. Takımındaki şuan için bulunan tek koç Parth "Parthenaan" Naidu.

Bakalım TSM, tek koçla devam mı edecek yoksa, yeni isimleri takıma kazandırabilecek mi?

TSM, IEM World Championship'İ Kazanan Ekip Oldu.Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.