0
02 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

TSM’in İlk Tercihi Biofrost Oldu!

Kuzey Amerika LCS'te mücadel eden ligin en başarılı takımlarından biri olan TSM, gerçekleştirdiği ilk denemeler sonucunda destek rolünde tercih ettiği ilk isim belli oldu. Geçtiğimi haftalarda Avrupa'ya dönmek istediğini belirten Bora "YellOwStaR" Kim'in takımdan ayrılacak olması nedeniyle oyuncu arayışlarına giren TSM'in tercih ettiği isim belli oldu.

Yapılan görüşmeler ve denemeler sonrasında TSM'in destek rolün için resmi karşılaşmalarda deneyeceği ilk isim Kanada vatandaşlığı bulunan Çinli oyuncu Vincent "Biofrost" Wang oldu. Deneme aşamasını başarılı ile geçen oyuncu takımla birlikte Kore'de yapılacak olan kampa katılacak.

Vincent "Biofrost" Wang'ın geçmişine baktığımız zaman kariyerinin çoğu Challenger Series takımlarında geçirmiş. 2015 yılında giriş yaptığı profesyonel arenada sırasıyla Team Frostbite, Elomingle, Final Five, Vortex, Also Known As, Dream Team'de oynadı.

Bakalım TSM, Kore'deki kamptan sonra Biofrost ile devam edecek mi? Yoksa yeni isimlere mi yönelecek? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Vincent "Biofrost" Wang

Vincent "Biofrost" Wang
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.