0
07 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

TuGuX’un Yeni Adresi Belli Oldu!

Türk asıllı Alman vatandaşı olan ve geçtiğimiz dönemde Türkiye'nin başarılı CS:GO oluşumu Space Soldiers'tan ayrılan Tugay "TuGuX" Keskin, yeni evini buldu. Space Soldiers'tan ayrıldıktan sonra uzun bir süre takımsız kalan Tugux, Dark Passage'dan ayrılan ekibe dahil oldu.

Dark Passage ile olan sözleşmelerinin sona ermesinden sonra serbest oyuncu konumuna gelen oyunculardan, Bora "Maiko" İğci kariyerine ara vermiş ve Buğra “calyx” Arkın da Space Soldiers'a transfer olmuştu. Ekipten geriye kalan Ufuk "SasuKe" Göktaş, Özgür "woxic" Eker ve Muhammed "mini" Salman üçlüsü, Space Soldiers'tan ayrılan TuGuX'u da aralarına katarak kadroyu dört kişiye çıkardı.

Beşinci oyuncunun da bulunmasıyla birlikte yeniden maçlara çıkabilecek olan ekip, hala kendilerini sahiplenecek bir organizasyon arayışı içerisinde.

Tugay "TuGuX" Keskin

Tugay "TuGuX" Keskin
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.