0
23 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türk Oyuncu GAJA Reason Gaming’e Transfer Oldu!

Atlas eSpor Counter Strike: Global Offensive takımında yer alan Ali Cihan "GAJA" Kestir resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile birlikte takımdan ayrıldığını ve anlaştığı yeni takımını takipçilerine duyurdu. Ali Cihan "GAJA" Kestir bundan sonra İngiliz takım Reason Gaming için ter dökecek.

Counter Strike: Global Offensive arenasında ismini duyurmayı başaran takımlardan biri olan Reason Gaming, bir süredir inaktif durumdaydı. CS:GO sahnesine dönmek isteyen Reason Gaming, sahibi olduğu Danimarkalı oyunculardan kurulu olan kadrosu ile yollarını ayırdığı takipçileri ile paylaştı. Daha sonrasında ise yeni kadrosunu açıkladı. Eski takımdan bazı oyuncular tRICKED eSports bünyesine dahil oldu.

Eski kadronun aksine yeni kadrosunda bir çok ülkeden oyuncu takıma dahil edilmiş. Takımda bir Danimarkalı, bir Danimarka'da yaşayan İngiliz, iki Finlandiyalı ve bir de Türk oyuncu yer alıyor. Kadroda yer alan isimler şu şekilde;

Tim "ttgzaN" Grantham,

Kingdom Matthew "halz" Halleran,

Joona "Neverknow" Sirviö,

Aku "AkuZ" Auranen,

Ali "GAJA" Cihan Kestir.

Sevgili dostlar,Beraber ölümüne zaman geçirdiğimiz Atlas Espor Takımıyla yollarımı Reason Gaming'e transfer olduğum iç... Posted by Ali Cihan "GAJA" Kestir on 22 Şubat 2016 PazartesiSercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.