0
14 Eylül 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türk Oyuncu, Ünlü Ukrayna Takımına Transfer Oldu!

Ukrayna merkezli Avrupa bölgesi espor takımlarından biri olan HellRaisers, başarılı Türk oyuncu Özgür "woxic" Eker ile anlaştığını duyurdu. Daha önce Space Soldiers, ANT, Team 11, Death Trap ve Dark Passage formalarını giyen başarılı AWP oyuncusu woxic artık ülkemizi HellRaisers forması altında temsil edecek.

Geçtiğimiz günlerde HellRaisers tarafından deneme aşamasında değerlendirildiği açıklanan woxic'in resmi olarak otuz haritalık performansından sonra takımda kalıcı olmasına karar verildi ve resmi sözleşmeye imza atıldı.

Özgür Eker transferi ile ilgili olarak HellRaisers'ın CEO'su Aleksey "xaoc" Kucherov'un yorumu şu şekilde oldu; "Woxic'in HellRaisers'ın artık resmi bir oyuncusu olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. Deneme süresi boyunca bize yetenekli bir nişancı ve umut verici bir genç olduğunu kanıtladı. Eminim doğru eğitim ve sıkı çalışmayla beraber gelecekte büyük bir oyucu olacaktır."

Özgür "Woxic" Eker Hellraisers'a transfer oldu.

Özgür "Woxic" Eker Hellraisers'a transfer oldu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.