0
26 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye Büyük Finali’nin Biletleri Satışa Sunuldu!

Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin en iyisinin belirleneceği Türkiye Büyük Finali'ne az bir zaman kaldı. 13 Ağustos'da belli olacak şampiyonu belirleyecek olan maç Fenerbahçe Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilecek.

Bu büyük heyecana ortak olmak isteyen taraftarlar ve izleyiciler için Riot Games, final karşılaşmasının biletlerini satışa çıkardı. Beş maçlık seri üzerinden oynanacak olan karşılaşmada şampiyon olan takım 2016 IWCT'a da diğer yedi bölgenin şampiyonları ile 2016 Worlds'e katılmak için mücadele etmeye hak kazanacak.

Tribün ve saha içi olmak üzere iki kategori altında satılan biletlerin fiyatları Tribün 20.00TL, Saha İçi 30.00TL olarak kendine alıcı arıyor. Tek bir kişi en fazla dört bilet alabiliyor. Ayrıca 13 yaşın altındaki izleyiciler için velileriyle birlikte etkinliğe gelme zorunluluğu var. Aynı zamanda veli için de bilet alınmak zorunda.

Biletler her zaman olduğu gibi bu sene de Biletix üzerinden satışa sunuldu. Biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

2016 TBF Biletleri Satışa Çıktı!

2016 TBF Biletleri Satışa Çıktı!
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.