0
08 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye CS:GO Milli Takım Kadrosu Duyuruldu!

Belgrad, Sırbistan'da düzenlenecek olan The World Championship CS:GO Milli Takımlar 2016 turnuvasına katılabilmek için Avrupa Elemeleri'ne katılan Türkiye CS:GO Milli Takım'ın on beş kişilik kadrosu duyuruldu. Kaptanlığını Çağatay “despe” Sedef'in yaptığı Milli Takımımızın seçilen on beş oyuncusu şu şekilde;

Mahir Taylan “M7K” Kalfaoğlu, Can “XANTARES” Dörtkardes, Eray “Parker” Özgen, Emre “e1” Biçer, Ahmet “paz” Karahoca, Alex “Karus” Seglamoğlu, Özgur “woxic” Eker, Engin “ngiN” Kor, Çağatay “despe” Sedef, Engin “MAJ3R” Küpeli, Buğra “calyx” Arkın, Muhammed “mini” Salman, Tarık “Tarik” Çelik, Burak “Gloove” Yıldırım ve Ufuk “Sasuke” Göktaş yer alacak.

Bugün başlayacak olan elemelerde Milli Takımımız, Özbekistan karşısına çıkacak. Eğer bu karşılaşmadan galibiyet ile ayrılırsak, İrlanda ile Lüksenburg arasındaki karşılaşmanın galibi ile sonraki aşamaya geçme mücadelesi yapılacak. O karşılaşmanın galibi, seri başı olan takımlar; Danimarka, Finlandiya, Macaristan, İzlanda, Kazakistan, Portekiz, Slovakya ve İspanya takımlarından biri ile eşleşecek.

Bu eşleşmede galip gelen takım ise yapılacak olan Avrupa Elemeleri'nin asıl turnuvasında yer alabilecek. Bu aşamaya davetli olan takımlar Belçika, Fransa, Almanya, Hollanda, Norveç, Polonya, Rusya ve İsveç. Türkiye'nin yer aldığı aşamadan gelecek sekiz takımla birlikte bu davet eden ülkeler birleşip, dörderli olarak dört ayrı gruba dağılacak. Gruplarda oynanan karşılaşmalar sonucunda, gruplarında ilk iki sıralamayı alan takımlar PlayOfflara yükselecek.

PlayOff karşılaşmaları sonucunda Final'e kalmayı başaran iki takım ve üçüncülük maçını kazanan takımla birlikte The World Championships 2016'da Avrupa'yı temsil etmeye hak kazanacak.

Europe Open Qualifiers

Europe Open Qualifiers
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.