0
17 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye CS:GO Milli Takımı, İrlanda Karşısında!

The World Championships 2016 kapsamında gerçekleştirilen Avrupa Ön Elemeleri yer alan Türkiye Milli Takımı'mız, bugün İrlanda karşısında PlayOff turuna çıkma mücadelesi verecek. İlk turda Özbekistan'ı 2-0 ile geçen Millilerimiz, bugün İrlanda karşısındaki sınavını 17.00'da verecek.

İlk maçtan farklı bir beşli ile maça çıkacak olan Millilerimiz, karşılaşmayı kazanması durumunda PlayOff turuna yükselecek. PlayOff turunda Danimarka, Finlandiya, Macaristan, İzlanda, Kazakistan, Portekiz, Slovakya ve İspanya takımlarından biri ile eşleşecek ve Avrupa Elemeleri Grup Maçları'na kalmak için mücadele edecek.

Türkiye Milli Takımımız, İrlanda karşısında; Buğra “Calyx” Arkın, Ufuk “SasuKe” Göktaş, Engin “ngiN” Kor, Emre “e1” Biçer, Özgür “woxic” Eker beşlisi ile yer alacak. İrlanda takımı ise Daragh “Neexus” Coady, Conor “conoR” McCool, Martin “mN” Mee, Eric “SkidZ” Colgan ve Eryk “craitY” Slezak beşlisi ile karşılaşmada yer alacak.

Multiplayer ekibi olarak Millilerimize başarılar dileriz.

The World Championship

The World Championships
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.