0
01 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye CS:GO Milli Takımımız Kader Maçında!

TWC 2016 Avrupa Elemeleri B grubunda yer alan Millilerimiz, bugün kader maçına çıkıyor. İlk karşılaşmasında Rusya'ya 16-8 mağlup olan Milli takımımız, bugün Belçika'ya 16-10 kaybeden İzlanda ile karşı karşıya gelecek.

Millilerimiz bu maçı kazanması durumunda 3 Eylül'de Rusya-Belçika karşılaşmasının kaybedeni ile Decider maçına çıkacak. Eğer ki Millilerimiz, İzlanda karşısında da mağlubiyet ile ayrılırsa, maalesef turnuvaya veda edecek.

Kader maçında Millilerimiz karşılaşmaya iki değişiklik yaparak çıkacak. Rusya karşılaşmasında yer alan Can "XANTARES" Dörtkardeş, Ahmet "paz" Karahoca, Buğra "Calyx" Arkın üçlüsünü korurken yanlarına ek olarak Çağatay "DESPE" Sedef'in yerine Dark Passage'dan Özgür "woxic" Eker ve Engin "MAJ3R" Kupeli'nin yerine de Space Soldiers'tan Engin "ngiN" Kor kadroya dahil edildi.

İzlanda, Türkiye karşısına ise Auðunn "AudDzh" Rúnar Gissurarson, Páll "pallib0ndi" Sindri Einarsson, Alfreð "allee" Leó Svansson, Kristjan "kruzer" Finnsson ve Kristinn "CaPPiNg!" Andri Johannesson beşlisi ile karşılaşmada yer alacak.

17.00'da başlayacak ve buradan canlı yayınlanacak maçta, Millilerimize İzlanda karşısında başarılar dileriz.

Türkiye Milli Takım

Türkiye Milli Takım
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.